Kim jesteśmy

Jesteśmy zespołem doświadczonych jeźdźców, regularnie startujących i trenujących w dyscyplinie ujeżdżenia na najwyższych poziomach. Konie hodujemy oraz kupujemy w wieku źrebięcym lub jako 3-4 letnie. Wszystkie konie które oferujemy Państwu na sprzedaż, też w taki sposób pozyskaliśmy dzięki temu znamy je bardzo dobrze, wiemy jak się zachowują na co dzień i na zawodach. Znamy też ich możliwości, są to konie które bardzo rzadko oddają palmę zwycięstwa konkurencji.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Hubert Jankowski

Jeździec startujący z powodzeniem w konkursach dla Młodych Koni jak również w konkursach klasy CC. Zwycięzca Pucharu Polski koni 7-8 lat, wielokrotny medalista MPMK .

Katarzyna Milczarek

Polska czołowa zawodniczka w dyscyplinie Ujeżdżenia, która swoją pracą i doświadczeniem wywalczyła kwalifikację na ogierze Ekwador do Letnich Igrzysk Olimpijskich 2012 w Londynie.

Czterokrotna finalistka Pucharu Świata oraz wielokrotna reprezentantka Polski na Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Świata.

Ta najbardziej doświadczona polska zawodniczka to wieloletnia członkini kadry polski oraz dwudziestojedno krotna medalistka Mistrzostw Polski w kategorii Seniorów z czego  większość medali to złote.

Tomasz Jasiński

Wielokrotny medalista i Mistrz Polski w kategorii Junior, Młody Jeździec i aktualny Mistrz Polski w kat U 25. Wielokrotny zwycięzca Pucharu Polski w kategoriach młodzieżowych, aktualny zwycięzca Pucharu Polski w kategorii Seniorów w 2020 roku. Finalista Mistrzostw Europy w kategorii Młodych Jeźdźców w 2015 w Vidauban.

Tomek na co dzień startuje z powodzeniem w konkursach skoków klas C i CC.

Nasze konie na sprzedaż, zapraszamy do zapoznania się z każdym indywidualnie.

Nasze konie

Masz do nas jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami już teraz!