Sportowy Championat Koni Ujeżdżeniowych

Wydarzenie będące połączeniem imprezy hodowlanej i sportowej, której celem jest wyłonienie najlepszych koni o perspektywie sportowej w poszczególnych kategoriach wiekowych.
Sportowy Championat Koni Ujeżdżeniowych rozgrywany są dla wszystkich koni w danej kategorii wiekowej, bez podziału na konie hodowli polskiej i zagranicznej. Prawo startu posiadają wszystkie konie zarejestrowane w związkach zrzeszonych w WBFSH.
Konie 3 letnie oceniane będą pod siodłem w trzech podstawowych chodach, a także w trakcie prezentacji w ręku gdzie oceniany będzie ich typ i pokrój. Wzorem naszych zachodnich sąsiadów prezentowane one będą jednocześnie na czworoboku w grupach 3-4 koni.
Kategoria koni 7-8 letnich startuje wg. programu międzynarodowej federacji jeździeckiej, zaś konie i 8-10 lat to konkurs w którym poszukujemy przyszłych zwycięzców konkursów Grand Prix.

III Sportowy Championat Koni Ujeżdżeniowych

15-18.07.2021

Organizatorzy: KSJ Zagozd, INTERHR-Jeżdziecki Klub Sportowy „Poczernin”sp.zo.o

3 latki klasyfikacja końcowa o nagrodę Pupil, Yosin Equestrian, Equita, Equishop
  • 1 Adrian Seliga & REVEL DREAM (Equikam Sp. z o.o.)

  • 2 Michał Cichoń & BRIX FALCON (KJ Lider )

  • 3 Tomasz Jasiński & ENJOY (KSJ Zagozd)

4 latki klasyfikacja końcowa o nagrodę W-MZJ
  • 1 Karolina Markowska & UNE PETITE FLEUR (BPK)

  • 2 Joanna Jawor & FRASCATI (KJ Okoły)

  • 3 Arkadiusz Ignasiak & REVOLUSHKA MB (KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski)

5 latki klasyfikacja końcowa o nagrodę BAGRAMET
  • 1 Nataliya Leshchiy & LEMIRAH-GONDA (Klub Sportowy Centurion)

  • 2 Paulina Tomczak & FIRST IMPRESSION (KJ Welt)

  • 3 Oliwia Laferi-Sapiej & FÜRSTIN FRANCESCA G ( KJ Golden Dream)

6 latki klasyfikacja końcowa o nagrodę CICHOŃ STALLIONS
  • 1 Aleksandra Krywult & LARI FARI (SKJ Golden Dream)

  • 2 Mateusz Cichoń & DARK CRUSADOR (KJ Lider)

  • 3 Marta Ginda & DANDE FOR ME (WLKS Krakus Kr. Swoszowice)

7-8 latki klasyfikacja końcowa o nagrodę firmy TEDMARK
  • 1 Mateusz Cichoń & HEILINE’S ZANZIER (KJ Lider)

  • 2 Luiza Rutkowska & FURST APACHINO (Varsovia Dressage Club)

  • 3 Marcin Woldański & DAY DREAMER (Varsovia Dressage Club)

8-10 latki klasyfikacja końcowa o nagrodę firmy Farutex
  • 1 Kamil Puliński & HENDERSON (KJ Pro Horses)

  • 2 Teresa Tomaszewska & AMBROZJA (JKS Equita)

  • 3 Joanna Jawor & CINNAMON (KJ Okoły)

II Sportowy Championat Koni Ujeżdżeniowych

31.07.2020 – 02.08.2020 Solec Kujawski

Organizatorzy: KSJ Zagozd, KJ Classic

– 28 sponsorów zawodów
– 37 godzin ujeżdżenia na 2 placach
– 65 młodych koni
– 144 konie na całych zawodach (łącznie z ZO i ZR)
– 386 przejazdów
– 1850 wypełnionych stron arkuszy sędziowskich
3 latki klasyfikacja końcowa o nagrodę Pomorskiego Związku Jeździeckiego
  • 1 Adrian Seliga & FÜRSTEN SPINNE (Equikam Sp. z o.o.)

  • 2 Adrian Seliga & ROMEO VON FÜRSTENBALL (Equikam Sp. z o.o.)

  • 3 Piotr Król & FLASHBACK (KJ BM Horse Tągowie)

latki klasyfikacja końcowa o nagrodę BM HORSE
  • 1 Paulina Tomczak & DONATAN (KJ Welt Opypy)

  • 2 Tomasz Jasiński & CARLOS (KSJ Zagozd)

  • 3 Urszula Krzewicka & BOSSA NOVA HIT (KJ Golden Dream)

5 latki klasyfikacja końcowa o nagrodę K.PLUS DRESSAGE
  • 1 Gabriela Jaworska & DREAM BOY (KJ Lider Radzionków)

  • 2 Aleksandra Krywult & LARI FARI (SKJ Golden Dream)

  • 3 Justyna Stasiulewicz & PIKASO (Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik)

latki klasyfikacja końcowa o nagrodę firmy ALKON
  • 1 Gabriela Jaworska & DAILY DEAL JUNIOR (KJ Lider Radzionkó)

  • 2 Dalia Katinaite – Pranckeviciene & AMICA (Klubas Zirgo zingsnis)

  • 3 Zofia Mordzelewska & BARNADO (SJ Stajnia Podolszyn)

7-8 latki klasyfikacja końcowa o nagrodę firmy MARINO
  • 1 Hubert Jankowski & IDWINARETTO(KSJ Zagozd)

  • 2 Hubert Jankowski & FIRST CLASS (KSJ Zagozd)

  • 3 Anna Grygier – Wójtowicz & SHADOW (WKJ Lublin SJ ZAWIEPRZYCE)

8-10 latki klasyfikacja końcowa o nagrodę firmy PRO LINEN
  • 1 Marcin Woldański & FANTASTIC SURPRISE (Varsovia Dressage Club)

I Sportowy Championat Koni Ujeżdżeniowych

02 – 04.08.2019 Solec Kujawski

Organizatorzy: KSJ Zagozd, KJ Classic

3 latki klasyfikacja końcowa
  • 1 Paulina Tomczak & BALDESSARINI (KJ Welt)

  • 2 Hubert Jankowski & CARLOS (KSJ Zagozd)

  • 3 Konrad Hołodiuk & DANCING QUEEN (KS AZS UWM Olsztyn)

latki klasyfikacja końcowa
  • 1 Justyna Stasiulewicz & FANTASTIC BOY (Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik)

  • 2 Weronika Madej & DIAMOND DREAM (BPK MAZ)

  • 3 Aleksandra Krywult & LARI FARI (SKJ Golden Dream)

5 latki klasyfikacja końcowa
  • 1 Katarzyna Porożyńska-Pankau & CANDELA (KJ Grodno-Dwór)

  • 2 Zofia Mordzelewska & BARNADO (SJ Stajnia Podolszyn)

  • 3 Inga Bretes & BUENOS AIRES (Aromer)

latki klasyfikacja końcowa
  • 1 Anna Grygier-Wójtowicz & SHADOW (WKJ Lubin)

  • 2 Hubert Jankowski & IDWINARETTO (KSJ Zagozd)

  • 3 Oliwia Laferi-Sapiej & CARTE BLANCHE (SKJ Legia-Kozielska)

7 latki klasyfikacja końcowa
  • 1 Alicja Czapska & TURMALIN (KSJ Zagozd)

  • 2 Katarzyna Klein-Fryc & BERTOLLI GOLD (KJK Szary Michałowice)

  • 3 Anna Grygier – Wójtowicz & SHADOW (WKJ Lublin SJ ZAWIEPRZYCE)

8-10 latki klasyfikacja końcowa
  • 1 Aleksandra Szulc & BREAKEDANCE (KJ Golden Dream)

  • 2 Anna-Maria Gawłowska & CARDAMON(KJ Golden Dream)

  • 3 Tomasz Jasiński & EVA’S VOICE (KSJ Zagozd)